60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.62 | 2 | WINIARCZYK Wiktoria | MKL Szczecin | 2003 | Z/2030/17 | U23 | ZP | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | -0.4 | II | LDK! | ||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 27.62 | 2 s2 | PASTUSZKO Patrycja | STS Pomerania Szczecinek | 2004 | Z/1454/18 | U23 | ZP | Szczecinek (1 / F) | 2024-05-03 | +1.3 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
5 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
10000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
10 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Półmaraton K | |||||||||||||||||||||||||||||
Maraton K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 m pł ds K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m pł J MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.48 | 3 s1 | BUJAROWICZ Joanna | MLUKS Mokasyn Płoty | 2003 | Z/3364/18 | U23 | ZP | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | +1.6 | I | KN B | ||||||||||||||||
2. | 17.67 | 1 s1 | ZDZIĘBORSKA Paulina | MLUKS Mokasyn Płoty | 2004 | Z/1142/18 | U23 | ZP | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | +0.3 | -- | LDK! | KN B | |||||||||||||||
200 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 76.11 | 3 s1 | PASTUSZKO Patrycja | STS Pomerania Szczecinek | 2004 | Z/1454/18 | U23 | ZP | Szczecinek (1 / F) | 2024-05-03 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.55 | 2 | ZDZIĘBORSKA Paulina | MLUKS Mokasyn Płoty | 2004 | Z/1142/18 | U23 | ZP | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 1.50 | 4 f3 | BUJAROWICZ Joanna | MLUKS Mokasyn Płoty | 2003 | Z/3364/18 | U23 | ZP | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | -- | KN B | |||||||||||||||||
Tyczka K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.20 | 1 | GABORSKA Zofia | KMS Szczecin | 2004 | Z/2600/18 | U23 | ZP | Szczecin (1) | 2024-05-15 | M | LDK! | KNF | ||||||||||||||||
NM | BRYKAŁA Dominika | KMS Szczecin () | 2002 | Z/3354/17 | U23 | ZP | Szczecin (1) | 2024-05-15 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.97 | 1 | BUJAROWICZ Joanna | MLUKS Mokasyn Płoty | 2003 | Z/3364/18 | U23 | ZP | Gdańsk (2) | 2024-05-12 | +0.6 | I | KN B | ||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.80 | 5 | BUJAROWICZ Joanna | MLUKS Mokasyn Płoty | 2003 | Z/3364/18 | U23 | ZP | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | -- | KN B | |||||||||||||||||
2. | 7.29 | 8 | WOJAKOWSKA Helena | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U23 | ZP | Kraków (2) | 2024-05-09 | -- | |||||||||||||||||||
Ppal (80) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Ppal (150) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (0.75) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Maczuga (397) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 21.80 | 5 | BUJAROWICZ Joanna | MLUKS Mokasyn Płoty | 2003 | Z/3364/18 | U23 | ZP | Gdańsk (2) | 2024-05-12 | -- | KN B | |||||||||||||||||
2. | 16.66 | 21 | WOJAKOWSKA Helena | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U23 | ZP | Kraków (2) | 2024-05-09 | -- | |||||||||||||||||||
Chód 2 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14:22.29 | 2 s1 | WALERIAŃCZYK Kinga | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | Z/3207/16 | U23 | ZP | Limoges (FRA) (1 / F) | 2024-05-12 | -- | ||||||||||||||||||
Chód 5 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 25:24.8 r | 29 +1 | WALERIAŃCZYK Kinga | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | Z/3207/16 | U23 | ZP | Dudince (SVK) (M / A) | 2024-03-16 | -- | ||||||||||||||||||
Chód 10 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 51:54.6 r | 29 +1 | WALERIAŃCZYK Kinga | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | Z/3207/16 | U23 | ZP | Dudince (SVK) (M / A) | 2024-03-16 | I | ||||||||||||||||||
Chód 20 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:46:47 r | 5 | WALERIAŃCZYK Kinga | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | Z/3207/16 | U23 | ZP | Warszawa (M / B) | 2024-05-05 | II | ||||||||||||||||||
b.górski na krótkim dyst. K | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 2.4589800834656 sekund |